IZIA Bluză roz

Imagine IZIA Bluză roz

IZIA Bluză roz

327,90 Lei
Reducere.Material: Bumbac; Guler de cămașă: Fără guler; Modelul bluzei: Cămașă tip tricou; Imprimeu: Monocrom; Design: Croi lejer, Tiv/ margine cu bandă dec...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze cu mânecă scurtă, roz, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz

IZIA Bluză roz

386,00 Lei
Reducere.Modelul bluzei: Bluză clasică; Design: Șir de nasturi, Mâneci bufante, Benzi elastice; Material: Bumbac; Imprimeu: Monocrom; Guler de cămașă: Fără ...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze cu mânecă scurtă, roz, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz

IZIA Bluză roz

327,90 Lei
Reducere.Material: Bumbac; Modelul bluzei: Bluză clasică; Imprimeu: Monocrom; Design: Guler rever, Tiv drept, Șir de nasturi; Detalii: Drapat; Detalii: Mate...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze cu mânecă scurtă, roz, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz

IZIA Bluză roz

434,00 Lei
Reducere.Modelul bluzei: Cămașă tip tricou; Design: Mâneci bufante, Cu nod/ benzi, Benzi elastice; Material: Bumbac; Decolteu: Decolteu rotund; Imprimeu: Mo...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze elegante, roz, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz

IZIA Bluză roz

434,00 Lei
Reducere.Modelul bluzei: Cămașă tip tricou; Design: Tiv/ margine tighelită, Tiv/ betelie elastică, Croi drept, Închidere lacrimă, Tiv rulat; Material: Bumba...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze elegante, roz, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz

IZIA Bluză roz

482,00 Lei
Reducere.Modelul bluzei: Cămașă tip tricou; Design: Tiv/ margine tighelită, Tiv asimetric, Croi mai lung la spate, Cu nod/ benzi, Decolteu cu tiv; Material:...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze elegante, roz, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz deschis

IZIA Bluză roz deschis

769,00 Lei
Modelul bluzei: Bluză clasică; Imprimeu: Monocrom; Guler de cămașă: Fără guler; Detalii: Dantelă, Drapat; Croi: Croi normal; Lungime mâneci: Mâncec...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze cu dantelă, roz deschis, compoziție:poliester - pes=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz pitaya

IZIA Bluză roz pitaya

372,90 Lei
Reducere.Material: Bumbac; Modelul bluzei: Cămașă tip tricou; Imprimeu: Monocrom; Design: Tiv drept, Tiv/ betelie elastică, Ciucuri/ Pompoane, Decolteu larg...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze cu mânecă scurtă, roz pitaya, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză roz deschis

IZIA Bluză roz deschis

480,00 Lei
Reducere.Modelul bluzei: Bluză clasică; Design: Tiv drept, Șir de nasturi, Mâneci bufante, Guler rever; Material: Bumbac; Imprimeu: Monocrom; Detalii: Drapa...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze cu mânecă scurtă, roz deschis, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine IZIA Bluză verde jad / roz

IZIA Bluză verde jad / roz

434,00 Lei
Reducere.Modelul bluzei: Cămașă tip tricou; Design: Tiv/ betelie elastică, Croi drept, Mâneci bufante, Pliu spate, Tiv/ margine cu bandă decorativă; Materia...
izia, femei, haine, bluze & tunici, bluze elegante, verde jad, material:bumbac=100%
aboutyou.ro
Imagine Clutch roz

Clutch roz

34 buc
tamaris, femei, haine, haine de ocazie, nuntă, pentru soacră mică, pantofi & accesorii, poșete plic, roz, material suprafață:textil,căptușeală:textil
ModaModa.ro

Similare cu IZIA Bluză roz

Te-ar putea interesa și

Cookies ne ajuta la livrarea serviciului. Folosind serviciul nostru, consemnati la utilizarea cookies-urilor. Mai multe